Recenzja: Notatnik Panny Młodej

08:58:00


Kilka dni temu na waszych blogach zauważyłam post o Notatniku Panny Młodej. Jako, że sama w tym roku biorę ślub i ciężko mi ogarnąć wszystkie sprawy (nawet założyłam bloga o ślubnych sprawach, które mnie interesują. Możecie go zobaczyć tutaj: ), postanowiłam również przyjrzeć się bliżej owemu notatnikowi.

Notatnik jest 100 stronicowym kołonotatnikiem o wymiarach 16,5x24,0cm. Przyznam, że bardzo lubię takie rozwiązanie i od wielu lat nie używam spiętych "tradycyjnie" zeszytów. Tak więc plus na starcie.

Projekt graficzny okładki jak i części wewnętrznej jest prosty, ale uroczy. Odpowiada za niego Małgorzata Płoucha. Kwiatki rysowane odręcznie, których płatki przypominają serduszka, tekst drukowany, podkreślany niby odręcznie zrobionymi liniami. Jest ładnie i prosto, przejrzyście.


Po otworzeniu notatnika powita nas mała legenda do wypełnienia informacjami - czyj to pamiętnik, adres kontaktowy oraz nagroda, jaka zostanie przyznana w przypadku znalezienia owego notatnika :D.
Następnie są gratulacje, wyjaśnienia i opis co znajdziemy w owym Notatniku Panny Młodej.

Cała zawartość podzielona jest zakładkami na 4 działy: Ślubne abc, przygotowania, organizacja i kontakty. Każda z zakładek posiada z tyłu kieszonkę do której możemy upakować różne drobiazgi i rachunki. W notatniku znajdziemy również kilka przeźroczystych, twardych koszulek na różne nasze papiery. Przyznam, że to kolejny bardzo dobry pomysł. Bo nic się nie zawieruszy :).

Notatnik jest nie tylko zeszytem, w którym możemy spisywać wszystkie swoje myśli co do ślubu i wesela, ale również miejscem w którym możemy dowiedzieć się wiele istotnych informacji - np. jakie dokumenty są potrzebne do ślubu cywilnego, kościelnego i konkordatowego. Znajdziemy w nim tekst przysięgi małżeńskiej oraz cały plan działania zaczynający się już 18 miesięcy przed ślubem, kalendarze, strony z budżetem do wypełnienia oraz miejsce, gdzie możemy zaprojektować własną sukienkę czy zaproszenie. A pomiędzy tym wszystkim sporo miejsca, gdzie możemy nanieść własne adnotacje czy też całe strony przeznaczone dla naszego bazgrolenia :).

Po wielu latach taki notatnik zapisany przez nas może być wspaniałą pamiątką tego, co się działo w tych ważnych dla nas chwilach. A każda, która prowadziła bloga przynajmniej przez kilka lat wie jakie to uczucie czytać po jakimś czasie takie wpisy :).Oczywiście Notatnik Panny Młodej nie wyznacza nam stricte tego, co mamy zrobić. Ale wspomaga na tyle, aby można było zaplanować swoją własną uroczystość marzeń :).

Tak więc jeśli któraś z was planuje właśnie ślub - to jest przydatny dla was gadget :). A może być też świetnym prezentem dla zaręczonej przyjaciółki czy znajomej!

Możecie go zakupić na stronie notatnikpannymlodej.pl.

Przy okazji wspomnę, że na facebookowej stronie Notatnika [klik!] odbywa się właśnie KONKURS, w którym do wygrania są aż 3 notatniki oraz 5 kuponów zniżkowych na zakup.
Szczegóły na www.facebook.com/notatnik

Do wygrania Notatnik Panny Młodej (dla 3 osób) i 5 kodów na zakup Notatnika z 40% rabatem!!!
Zadania konkursowe:
1. Wymyślić hasło reklamowe promujące Notatnik.
2. Napisać, gdzie ciąć koszty przy planowaniu ślubu i wesela, czyli gdzie szukać oszczędności.
3. Zaprojektować suknię ślubną (technika dowolna) wykorzystując manekina z 59. strony Notatnika, nie zapominając o fryzurze. (Manekin do pobrania tutaj: http://dl.dropbox.com/u/379259/projekt_sukni.png)

Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać do 7. marca 2012r.  wszystkie rozwiązane trzy zadania konkursowe, wysyłając je mailem na adres kontakt@notatnikpannymlodej.pl, w tytule wpisując "Konkurs walentynkowy".

Najciekawsze odpowiedzi zostaną opublikowane na facebookowej ścianie Notatnika, w szczególności odpowiedzi do zadania nr. 2!

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze i ich autorzy otrzymają Notatnik Panny Młodej, a spośród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie rozlosujemy 5 kodów rabatowych (-40%) na zakup Notatnika.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu konkursu (http://dl.dropbox.com/u/379259/Regulamin_konkursu_walentynkowego.pdf).

You Might Also Like

11 komentarze

 1. fajna rzecz ten notatnik, ale niestety drogie to cholerstwo;/ te pieniadze wole przeznaczyc juz chociazby na bolerko do slubu czy na pudelka na ciasta dla gosci... gdyby nie ta cena pewnie bym sobie go sprawila;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy pomysł na notatnik, dzięki niemu nic nie umknie uwadze Panny Młodej! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj nie słyszałam o tym :) jako że w przyszłym roku biorę ślub, musze się w takie cudo zaopatrzyć :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna sprawa, niedługo mam nadzieję mnie też czeka planowanie ślubu i z chęcią się w taki notatnik zaopatrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyjścia za mąż! :) A ten pamiętnik super sprawa! Sama prowadzę, tylko coś niesumiennie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam, że w pierwszej chwili się skrzywiłam, ale doczytałam do końca i chyba wygląda to sensownie. Życzę spokojnych przygotowań!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja swoje plany ślubne wspominam miło acz dośc nerwowo ale notatnik na pewno się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna rzecz juz o tym czytalam :) Nawet sukienkę można zaprojektować na szkicu panny młodej ;D Ale mi narazie niepotrzebne ;P Mam nadzieję , że wszystko Ci się uda w przygotowaniach :) pozdrawiam i obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też zamówiłam i bardzo mi się podoba :) Droga sprawa, ale chyba warto :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Co to za lakier na paznokciach? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to lakier limitowany z kolekcji Breaking Dawn o numerze 02 "alice had a vision – again" z firmy Essence :). Jeden z moich ulubuonych lakierów ever.

   Drugi od lewej na zdjęciu: http://shrani.si/f/2E/TL/3Hhb2N6i/essence-breaking-dawn-na.jpg

   Usuń

zBLOGowani.pl
Follow
(c) Miuu.pl. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy