Recenzja: Essence 2 in 1 make-up & powder NOWOŚĆ!

15:00:00


2in1 Puder i podkład w jednym od Essence

Producent: ESSENCE

Opis producenta: 2 w 1 dla pięknej cery! ten wielofunkcyjny puder może być stosowany  na sucho  bądź mokro w zależności od tego jaki stopień krycia chcesz osiągnąć.  nakładany na sucho spełnia funkcję matującego pudru o średnim poziomie  krycia. aplikowany na mokro staje się podkładem o wysokim poziomie krycia. zawarta w opakowaniu gąbeczka  ułatwia nakładanie pudru jak i podkładu. dostępny w 3 odcieniach.

Ilość w opakowaniu: 6,5g

Kolor: Dostępny w 3 odcieniach


Moje wrażenia:
Produkt zamknięty jest w podłużnym pudełku. Środek zaprojektowano funkcjonalnie - znajdziemy tam lusterko, gąbeczkę i mały "wywietrznik" przy niej, tak aby nic nie gniło w momencie, kiedy gąbeczka będzie schła.
Puder jako puder matujący sprawdza się całkiem dobrze, dla osób z cerą małoproblemową powinen pasować. Jest mocno kremowy.
Jako podkład na mokro nie zachowuje się już tak, jak zakłada producent - nie zauważyłam wysokiego poziomu krycia, raczej jest on mały do średniego.
Produkt doskonały przy mało problemowej cerze, idealny na dłuższe wyjścia poza dom oraz do poprawek makijażu w ciągu całego dnia.


Czy kupię ponownie? To nie kosmetyk dla mnie :)


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Szkoda, że słabo kryje, szukam czegoś średnio w kierunku mocno kryjącego ;p

    OdpowiedzUsuń

zBLOGowani.pl
Follow
(c) Miuu.pl. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy