Guerilla Gardening! Czyli edycja limitowana od Essence na maj i czerwiec!

11:11:00


Grabie w dłoń! Miejska dżungla wzywa wszystkich pracowitych ogrodników. Uzbrojeni w łopaty, ziemię, konewki i kwiaty mają za zadanie przekształcić ponure podwórka, betonowe ronda oraz ciemne bramy w rozkwitający ogród. Nowa trend edycja essence „guerilla gardening” jest dedykowana wszystkim miłośnikom ogrodnictwa. Botaniczne odcienie: jasna i ciemna zieleń oraz brąz są tak samo istotne jak jasny róż czy intensywna czerwień przypominająca nam o zbliżającym się lecie.

Innowacyjne produkty gwarantują perfekcyjny look podczas długich dni pracy. Wszystkie dziewczyny pasjonujące się uprawianiem roślin powinny być wyposażone w puder dekoracyjny do paznokci, który nada im wygląd mchu w kolorze ciemnej zieleni bądź jaskrawego różu. Zatem zakładaj gumiaki i pożegnaj się z nudnym betonowym krajobrazem!

essence guerilla gardening – cień do powiek
Naturalne oczy: delikatne cienie występują w kolorach beżowym, brązowym i jasnozielonym.
Dostępne w odcieniach: 01 garden up!, 02 my piece of land i 03 plant the planet. Cena:7,99 zł*.


essence guerilla gardening – żel do stylizacji brwi
Brązowe brwi! Żel stylizuje i naturalnie przyciemnia brwi. Perfekcyjne podkreślenie spojrzenia. Dostępny w dwóch wersjach na brunetek i blondynek. Dostępny w wersjach: 01 garden girls i 02 my piece of land. Cena: 8,99 zł*.


essence guerilla gardening – balsam do ust
Trend usta! Jedwabiście delikatny balsam nada Twoim ustom półmatowy efekt. Intensywny i długotrwały kolor. Dostępny w kolorach: 01 mission flower i 02 floral glam. Cena: 8,99 zł*.

essence guerilla gardening – róż do policzków
Dziewczęcy urok: ten róż idealnie podkreśli kości policzkowe nadając im naturalnego blasku. Dostępny w odcieniach: 01 mission flower i 02 floral glam. Cena: 8,99 zł*.
essence guerilla gardening – lakier do paznokci
Neonowe paznokcie? Oczywiście! Długotrwałe i bardzo dobrze kryjące w kolorach zielonym, limonkowym, różowym i pomidorowym. Dostępne w wersji: 01 I’m the moss, 02 plant the planet, 03 mission flower i 04 floral glam.Cena: 7,99 zł*.


essence guerilla gardening – puder dekoracyjny do paznokci
Must have! Innowacyjny jedwabisty puder jest prawdziwym skarbem w stylizacji paznokci. Po prostu posyp nim jeszcze niewyschnięte paznokcie i usuń nadmiar pudru pędzelkiem. Mini włókienka tworzą fakturę przypominającą mech w kolorach trawy bądź jaskrawego różu. Dostępny w wersji: 01 I’m the moss i 02 mission flower. Cena: 8,99 zł*.

essence guerilla gardening – pędzelek do nakładania ozdób na paznokcie
Zrób to sama! Pędzelek jest idealny do nakładania pudru dekoracyjnego na paznokcie i innych drobnych ozdób. Dostępny w wersji: 01 to sweep is sweet. Cena: 8,99 zł*.
essence guerilla gardening – gumki do włosów
Te gumki w różnych kolorach gwarantują stylowy look – nie tylko w ogrodzie! Gumki są trwałe, odpowiednio się rozciągają i bardzo dobrze trzymają włosy. Dostępne w zestawie: 01 guerilla girls. Cena: 8,99 zł*.
Trend edycja essence “guerilla gardening” dostępna będzie w maju 2013.

* sugerowana cena detalicznaSkusicie się na coś? Ja na pewno porozglądam się za pędzelkiem, bo generalnie pędzle Essence lubię :).

You Might Also Like

2 komentarze

zBLOGowani.pl
Follow
(c) Miuu.pl. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy