SYNESIS - Nowa Współpraca! :D

11:00:00SYNESIS - SZLACHETNE KOSMETYKI to polska marka, która powstała w 2006 roku. Pierwszy firmowy butik kosmetyczny otwarto na warszawskim Mokotowie w wilii "Wiktoria", przy ulicy Wiktoriańskiej 65 kilka kroków od stacji metra Racławicka. Kosmetyki Synesis są produkowane z wielu aktywnych surowców, w warunkach farmakologicznych. Wszystkie synezyjne produkty są badane i oceniane przez unijnego asesora do spraw bezpieczeństwa kosmetyków.

W ofercie Synesis znajdują się przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

A co sama właścicielka pisze o firmie?
Tworząc SYNESIS zależało mi – jak każdej kobiecie – na działaniu kosmetyków. Nie na innych aspektach, kolorach, efektownych migotkach, lecz na działaniu. Stąd zdecydowałam, że na zawsze SYNESIS będzie synonimem rzetelnego działania kosmetyków dla każdej kobiety.

Postanowiłam używać wyłącznie najbardziej efektywnych składników, ciągle poszukiwać nowych surowców, sprawdzać je, eksperymentować i pojmować symbiozę działania różnych składników równocześnie. Ostatecznie penetrować wszelkie dostępne rynki i plantacje w poszukiwaniu składników najciekawszych i dotychczas nieodkrytych.

Tej filozofii trzymam się każdego dnia do dzisiaj. A łącząc te składniki, już w samej nazwie każdego mojego produktu SYNESIS, pokazuję ilość efektywnie działających składników.

Stąd każda kobieta może dostrzec, ile ich działa równocześnie na jej korzyść.


Do testów otrzymałam produkt ładnie zapakowany, w towarzystwie firmowej siateczki i ulotek informacyjnych na temat firmy (tak, lubię gadżety :P).

Jest to Atłas do makijażu, o którym napiszę, kiedy tylko przetestuję go porządnie :).
Któraś z was słyszała może o nim? Albo używała?

You Might Also Like

5 komentarze

 1. jak Wy dziewczyny to robicie, ze takie świetne firmy oferuja Wam współpracę:)? chyba jednak rzetelne prowadzenie bloga to ogromny plus. A Twój blog jest rzetelny i często Twoje opinie i recenzje pokrywaja sie z moimi. Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie współpracy! :) Czekam y na recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo gratuluję kolejnej współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o ciekawy produkt? to coś w rodzaju bazy?

  OdpowiedzUsuń
 5. @Atina - tak, to coś w rodzaju bazy ale z dodatkowym kopem odżywczym :).

  OdpowiedzUsuń

zBLOGowani.pl
Follow
(c) Miuu.pl. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy