Tusz do rzęs Maximum length mascara. Nowość od Essence.

12:54:00

Essence maximum length mascara – tusz do rzęs maximum lenght 
Producent: ESSENCE

Opis producenta: Nadchodzi maksymalne wydłużenie dla Twoich rzęs! Tusz zawiera czarne pigmenty  oraz mini włókienka, które wydłużają rzęsy i nadają im naturalną objętość. Dzięki bardzo elastycznej szczoteczce aplikacja tuszu staje się bardzo łatwa. Testowany oftalmologicznie.

Ilość w opakowaniu: 8ml

Cena: 11.89zł

Trwałość: Cały dzień, nie osypuje się.

Kolor: Czarna


Moje wrażenia:
Kolejna nowość od Essence, którą możecie już dostać w drogeriach :). Maskara jest faktycznie czarna (a nie czarnopochodna ;), pogrubia rzęsy dzięki mikrowłóknom, jednocześnie wydłuża. Nie jest to tak spektakularne pogrubienie i wydłużenie jakie można było uzyskać przy "I love extreme" ale przyznam, że z chęcią używam tego tuszu na co dzień. Dodatkowo jest wodoodporna i nie osypuje się (co w poprzednich maskarach Essence było niestety nagminne). 


Aplikacja przebiega bezproblemowo, szczoteczka jest mała więc dotrzemy do tych nawet najmniejszych rzęs, jednak z uwagi na mikrowłókna musimy trochę uważać, aby nie dostało się nam do oka przy aplikacji. Później nie ma już z nimi żadnego problemu :). Dodatkowo możemy ją kupić za stosunkowo niską cenę.

Jak dla mnie produkt zdecydowanie na "plus". Dałabym "5" za większy efekt wydłużenia.


You Might Also Like

1 komentarze

  1. przy szafie essence stałam kilka razy od kiedy pojawiły sie w niej nowości- tak, jak bardzo kusiły na zdjeciach- na zywo wciaz odkladałam na półkę...może warto jednak wrócic po ten tusz...

    OdpowiedzUsuń

zBLOGowani.pl
Follow
(c) Miuu.pl. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy